Аголна полица за во бања

790.00 ден

Аголна полица за во бања

Шифра 3275

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3275 Ознаки:

Опис

Аголна полица за во бања изработена од алуминиумски држач и пластични полици

4 полици со димензии со димензии 23 x 15 cm

1 пластична закачалка

Прилагодлива висина до макс. 320 cm

Триаголни гумени држачи кои спречуваат лизгање и цврсто ја држат полицата

Вградена метална пружина за полесно поставување