Попуст!

Плетена висечка лулашка – стол

Original price was: 1,690.00 ден.Current price is: 1,390.00 ден.

Плетена лулашка – стол

Шифра 4228

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Висечката лулашка стол го надополнува секое катче за одмор
Со мрежестата лулка може да уживате во читањето или може да се користи како столче за медитација за да се опуштите
Цврст и елегантен дизајн. Боемската шик рачно изработена лулашка нуди стил и уникатен шмек во секој дом.
Дизајнот на јажето и лулашката се одликува со макраме мрежа за столче со реси
Достапна во бела, сива, кафеава, крем и розе боја.
Димензии: 60 см седишен дел, 80 см обем на столчето во горниот дел, 40 см висина на задниот дел за потпирање.
Издржливост до 100 кг.

Дополнителни информации

Одберете боја:

Бела, Сива, Кафеава, Крем, Розе