Церада – платно за надворешна тенда 3 x 3 м

1,590.00 ден

Церада за надворешна тенда 3 x 3 м

Шифра 3640

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3640 Ознаки:

Опис

Оваа заменливо платно за тенда со димензии 3 x 3 m може да биде замена за вашата дотраена тенда на која и треба промена или освежување во изгледот!

Платното за тенда е изработено е цврсто водоотпорно платно од полиестер за да заштити од жешкото сонце, силен дожд и други временски услови.

Тежината на ткаенината е 310 g/m² и со засилени агли за дополнителна издржливост, оваа совршена крошна ќе го издржи тестот на употреба во текот на целата година за да ви овозможи пријатни собири со вашето семејство или пријатели.

НАПОМЕНА:

Ова е висококвалитетно заменливо платно за луѓе кои веќе имаат рамка за тенда.

Достапно во сина, зелена, црвена и бела боја

Имаме и комплет тенди, со метална конструкција, цена 3890 ден.

Надворешна тенда со димензии 3 x 3 m

Дополнителни информации

Одберете боја:

Сина, Зелена, Црвена, Крем, Бела