Шатор за кампување 2 x 1.4 x 1 m

1,990.00 ден

Шатор за кампување 2 x 1.4 x 1 m

Шифра 3626

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3626 Ознаки:

Опис

Шатор за кампување со димензии 2 x 1.4 m наменет за две лица

Брзо и лесно се монтира

Дополнителна мрежа против комарци на влезот на шаторот