3 во 1 – детски шатор за играње

1,690.00 ден

3 во 1 – детски шатор за играње

Шифра 4301

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4301 Ознаки:

Опис

Шаторот за играње „Три во едно“ е совршен за авантури за правење внатре и на отворено. Комплетот од три дела вклучува шатор во форма на пирамида, кубна форма и тунел за лазење кои може да се спојат за да се создаде забавна средина за децата.

Шаторите се лесни за составување и 3-те делови може да се поврзат заедно или да се користат одделно по желба. Направено од издржлив полиестер.

Карактеристики:
Брзо и едноставно за подигнување
Погоден и за внатрешна и надворешна употреба
Тунелот и шаторите може да се поврзат или да се користат одделно
Се превиткува рамно за лесно складирање
Спецификации:
Материјал: полиестерски влакна + најлонска ткаенина + челик
Боја: Сина и црвена и жолта
Шатор во форма на пирамида: 80*80*86 см / 32*32*34 инчи
Шатор во кубна форма: 72*72*72см / 28*28*28 инчи
Должина на тунелот: 46 * 120 см / 18 * 59 инчи
Тежина: 1434 g