Инфузер за чај со филтер

190.00 ден

Инфузер за чај со филтер

Шифра 4506

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4506 Ознаки:

Опис

Изработен од квалитетна нетоксична пластика, со овој инфузер може да правите чај од филтер кеса или рефус чај

Лесен е за употреба и со него може да дозирате колку време чајот да е потопен во водата

Фината мрежа го цеди обичниот чај од растенија, а притоа водата непречено поминува низ инфузерот