Попуст!

Преклоплива масичка – Table mate

Original price was: 990.00 ден.Current price is: 790.00 ден.

Преклоплива масичка – Table mate

Шифра 3208

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3208 Ознаки:

Опис

Квалитетна изработка, рамка од метал и основа од пластика

Има 6 степени на подесување на висината и 3 степени на аголот на поставеност

Не зафаќа простор и може да го чувате секаде

Димензии: 53×38 цм и висина до макс. 74 цм