Склоплива маса со 2 столчиња

1,690.00 ден

Склоплива маса со 2 столчиња

Шифра 4442

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4442 Ознаки:

Опис

Маса со 2 столчиња кои може да се склопат во вид на коферче.

Може да се користи во природа на пикник, на плажа, во двор и кај и да посакате.

Целиот пакет од маса со столчиња во вид на куфер тежи 5 кг.

Изработени се од алуминиум, со цврсто и квалитетно платно на столчињата.

Димензии на масата : 70 x 50 cm и висока 60 cm
Ширина на столчињата : 29 x 32cm , висина 38 cm
Максимална тежина по столче : 85kg
Максимална тежина на маса : 40 kg