Преносна масичка за лаптоп или таблет

590.00 ден

Преносна масичка за лаптоп или таблет

Шифра 3312

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3312 Ознаки:

Опис

Елегантна и практична масичка за лаптоп или таблет изработена од квалитетна 14 mm 1ва класа иверица.
Ергономски заоблени рабови, обложени со ПВЦ трака 1ва класа со која се спречуваат лесни оштетувања.
Заоблени ногарки обложени со нелизгачки материјал, кои се склопуваат и го прават овој производ лесен за транспорт.
Може да се користи и за пишување, цртање, читање книга или за ручек во кревет
Масичката може да се користи додека седите, додека лежите, додека работите на под, на кревет, односно секаде.

Масичката за лаптоп е идеална за оние кои често работат од дома.

Ти овозможува удобно да работиш со твојот лаптоп каде и да посакаш во твојот дом, без да се грижиш за лизгање или стабилност.

Ако често патуваш или работиш на терен, овој производ ти овозможува да создадеш удобен и практичен работен простор насекаде.

Лесно се преклопува и расклопува, што ја олеснува работата во различни средини.

Студентите и учениците исто така можат да имаат корист од оваа масичка за лаптоп. Обезбедува удобно место за учење и истражување, а површината што не се лизга го задржува лаптопот или книгите на место.

Оваа биро не е корисно само за работни задачи, туку е одлично и за различни хоби активности како цртање, сликање, пишување или изработка на накит.

Има џеб за поставување на таблет
Држач за чаша, филџан, шише со пијалок
Не зафаќа простор кога е во собрана позиција
Достапна во црна, кафеава и крем боја
Димензии: 60 x 40 x 28 cm

Дополнителни информации

Одберете боја:

Крем, Црна, Кафеава