Попуст!

Закачалка за алишта – двојна

Original price was: 890.00 ден.Current price is: 650.00 ден.

Сушара – закачалка за алишта

Шифра 3182

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3182 Ознаки:

Опис

Мултифункционална закачалка за облека која ќе ви заштедите простор во Вашите плакари и која има компактна големина и е лесна за носење.

Идеална е за користење кога сте на патување за во апартмани и различни сместувања.

Одлична е и за закачување на чанти и ремени.

Издржливост до 30 kg

Димензии: 80 x 42 cm

Vисина: 100 – 160 cm