Попуст!

Сушара за алишта – класична

Original price was: 890.00 ден.Current price is: 790.00 ден.

Сушара за алишта – класична

Шифра 3317

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3317 Ознаки:

Опис

Изработени од нерѓосувачки материјали

Должина на држачи за сушење 17-20 m

Максимална тежина 10 kg.

Произведени во Турција