Метална рачка за извлекување вдлабнатини на возила

490.00 ден

Метална рачка за извлекување вдлабнатини на возила

Шифра 4482

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4482 Ознака:

Опис

Метална рачка за извлекување на вдлабнатини на возила и пренесување на стаклени или керамички плочи

Мека и многу силна гумена површина која не ја оштетува површината на возилото

Оваа метална рачка може лесно да се залепи – вакумира на било која мазна површина