Организер за во автомобил

390.00 ден

Организер за во автомобил

Шифра 7041

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7041 Ознаки:

Опис

Организер кој се поставува на задниот дел на седиштето

Погоден за чување на мобилен телефон, таблет, шише со пијалок, хартија и тн.

Лесен за поставување

Практичен