Универзален полнач за лаптопи

950.00 ден

Универзален полнач за лаптопи

Шифра 7033

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Универзален полнач кој може да се користи во вашиот автомобил или во вашиот дом

Има приклучок за во електрична запалка за во автомобил

8 различни конектори за прклучок во лаптоп

Кабел за напон за 220 V

Излезен напон 12-24 V