Расклоплива столица со наслон и држач за пијалок

890.00 ден

Расклоплива столица со наслон и држач за пијалок

Шифра 3527

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Флексибилно: столчето што се преклопува е совршен придружник за многу активности на отворено, како што се кампување, риболов, фестивали, излети, градина, плажа или скари. Вистински сеопфатен и задолжителен за хоби и одмор.

Практично: со цврстиот држач за пијалоци, вашите пијалоци се секогаш при рака и спречуваат излевање. Наместо пијалок, можете безбедно да го поставите и вашиот мобилен телефон. Проширените стапала гарантираат цврсто држење и спречуваат брзо паѓање.

Цврст и удобно: со висина на седиштето од прибл. 40 см и прибл. Потпирач за грб од 37 cm, столот за преклопување е компактен и удобен. Висококвалитетната обвивка е изработена од цврста и издржлива Оксфордска ткаенина со водоотпорен слој. Металната рамка што се преклопува обезбедува цврста стабилност.

Лесен и пренослив: брзо и лесно се склопува, поради неговата цврста рамка за преклопување. Лесен со прибл. 2,5 кг, столчето за кампување може лесно да се складира и може да се постави речиси насекаде. Практичната торба за носење го олеснува носењето со себе и носењето.

Детали: Висина (составен): прибл. 79 см. Ширина: прибл. 78 см. Висина на седиштето: прибл. 41 см. Капацитет на носивост: до прибл. 120 кг. Материјал: метал, пластика. Погледнете ги фотографиите за детални димензии.

Ностивост до 130 кг

Столицата е достапна во црвена, зелена и сина боја

Дополнителни информации

Одберете боја:

Сина, Зелена, Црвена