Перница – ѕвезда која свети

590.00 ден

Перница – ѕвезда која свети

Шифра 4565

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4565 Ознаки:

Опис

Плишаната перница Twinkle Light Star обезбедува нежност и мекост, создавајќи магично чувство на удобност што ќе те обви со топлина и релаксација.

Со вградени светлосни ефекти, оваа перница создава магична атмосфера во твојот простор. Тоа е совршен додаток за децата.

Покрај функционалноста, оваа перница е и декоративен елемент кој додава шарм и игра на секој простор. Тоа е совршен детал за детските соби, спалните соби или кој било агол од домот.

Оваа плишаната перница – ѕвезда е идеален подарок за саканите. Оваа уникатна перница комбинира естетика, удобност и магична светлина, што ја прави посебен подарок за различни пригоди.

Прекрасна декоративна перница која ќе ги освои вашите деца – со неа ќе можат да си играат, да се релаксираат и да заспијат, а задолжително ќе ги привлече и возрасните

Технички карактеристики:

 • Материјал: плиш
 • Димензии: 40 x 35cm
 • Материјал: кадифен материјал;
 • Напојување: 3 x AA батерии;
 • Боја: розова, плава.

Дополнителни информации

Одберете боја:

Розе перница, Сина перница