Star Master – Ѕвезден проектор

420.00 ден

Star Master – Ѕвезден проектор

Шифра 3828

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3828 Ознаки:

Опис

Собна светилка со над 1000 sвезди! Светилката проектира огромен број sвезди, низ целата просторија! Лед светилката ги проектира ѕвездите во 3 наизменични бои. Исто така, има копче за вклучување на уште една бела ЛЕД светилка што го засилува ефектот на белите sвезди!

Идеален за креирање романтична атмосфера, релаксирана атмосфера или диско забава за вашите најмили

Направете си ваше ѕвездено небо во вашиот дом, бања, детска соба или каде и да посакате

Постои можност да свети во една боја, или во повеќе бои, во зависност од тоа кој режим на работа ќе го одберете

Напојување 3 x AA батерии (не се вклучени во сетот)

Димензии: 11 x 11 x 12cm

Тежина: 200гр.

Материјал: ABS пластика