Паметен спортски часовник

690.00 ден

Паметен спортски часовник

Шифра 3670

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3670 Ознаки:

Опис

1.3 inch дисплеј, димензии на часоникот 52 x 48 mm

Достапен во црна, црвена и зелена боја

Повеќе спортски режими: трчање, возење велосипед итн.
Бројач на чекори, километража, потрошувачка на калории.
Здравствено следење: автоматско следење на спиењето, мерење на отчукувањата на срцето, мерење на крвниот притисок во реално време, мерење на кислород во крвта во реално време.
Паметен потсетник: Потсетник за аларм, потсетник за телефон, известувања за информации (SMS / QQ / WeChat / Skype / Facebook / Twitter / Line / WhatsApp).
Режим на полнење: USB интерфејс директно полнење со приклучок.
Водоотпорен: IP67 водоотпорен степен (може да се носи при миење раце или кога врне, но не е погоден за капење).
Системски барања за мобилен телефон: Поддршка на Android 4.4 и погоре, Apple IOS 8.0 и погоре.
Се поврзува преку bluetooth со вашиот мобилен телефон.