Рачни часовници – Geneva unisex

550.00 ден

Рачни часовници

Шифра 8542

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 8542 Ознаки:

Опис

Унисекс модели на часовници со метално гибливо ремче

Димензии: Дијаметар 40 mm, дебелина 10 mm

Три различни модели: Црн, бел и црн со сини стрелки