GT – аналоген часовник

490.00 ден

GT – аналоген часовник

Шифра 3406

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3406 Ознаки:

Опис

GT – grand touring – аналоген часовник

Уникатен дизајн со кружен бројчаник и броеви во повеќе бои.

Силиконско ремче удобно за носење, не предизвикува иритации.

Дијаметар на часовникот 32 mm

Вкупна должина на часовникот 44 mm, дебелина 8 mm