Паметен часовник – X7

1,170.00 ден

Паметен часовник – X7

Шифра 3423

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3423 Ознаки:

Опис

Паметен часовник – X7 кој преку bluetooth може да се поврзе со вашиот мобилен телефон

Примање на телефонски повици и смс пораки

Бројач на чекори, потрошени калории, измината километража и тн.

Анализа на работа на срце, број на удари во минута и сл.

Промена на позадината како сакате да ви изгледа часовникот

Аларм

Фејсбук нотификации

Мерење на дистанца

Менување на јазици

Го има во црна и розева боја

и уште многу други функции …