Спирален сецко за копир

650.00 ден

Спирален сецко за копир

Шифра 3832

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3832 Ознаки:

Опис

Алатка за правење екстра-долги спирали од зеленчук

Одличен за употреба во ресторани, хотели и дома

Многу едноставен начин да го направите прочуениот спирален чипс

Може да се користи и за спирално сечкање краставица, морков, пашканат, тиквички итн.

Направен од нерѓосувачки челик, што го прави исклучително лесен за чистење и оддржување

Креирајте креативни украси и јадења богати со витамини