Електричен ротирачки чистач за подови

1,190.00 ден

Електричен ротирачки чистач за подови

Шифра 4317

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4317 Ознаки:

Опис

Безжичен чистач за подови, лесен за употреба, заштедувајќи ви време.

Литиумска батерија од 2000 Ah, може да се користи околу 50 минути со едно полнење, можете да ја исчистите целата куќа со едно полнење и лесно.

Добивате 2 влошки за чистење и 2 влошки од микрофибер, можете брзо и лесно да менувате влошки за чистење за време на вашата употреба. Влошките се заменливи и се перат во машина, заштедувајќи ви пари и проблеми да ги замените по секоја употреба.

Не треба да се наведнувате за да го префрлите прекинувачот за џогер, лесно можете да ги исчистите малите агли.

Брзата ротација од 200 ротации во мин. ефикасно ги чисти дамките на подот. Ефикасен при чистење на дрво, плочки, мермер, камен и друго
Може да се користи и без средства за чистење, едноставно само напрскајте го подот со чиста вода.

Максимална должина на рачка 135 cm

Димензии на главата за чистење: 34 x 17 x 7 cm

Сет од 4 резервни крпи  – 2 влошки за чистење и 2 влошки од микрофибер – 300 ден