Сет за чување на зачини

1,090.00 ден1,290.00 ден

Сет за чување на зачини

Шифра 3756

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3756 Ознаки:

Опис

Сет со стаклени теглички наменети за чување на зачини

Поставени во елегантен држач од нерѓосувачки челик кој ја надополнува секоја кујна

Основата на држачот ротира како би имале лесен пристап до секој зачин

Сет со 12 теглички: 18.5 x 21.5 cm – 1090 ден.

Сет со 16 теглички: 18.5 x 27.5 cm – 1190 ден.

Сет со 20 теглички: 19.5 x 34 cm – 1290 ден.

Димензии на тегличка: 5.2 x 10.3 cm

 

Дополнителни информации

Одберете големина

Сет со 12 теглички, Сет со 16 теглички, Сет со 20 теглички