Безжичен караоке звучник 2 x 12″ CH08213

13,990.00 ден

Безжичен караоке звучник 2 x 12″ CH08213

Шифра 6074

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6074 Ознаки:

Опис

Безжичен караоке звучник 2 x 12″ со два безжични микрофони

Твитер звучник 4″

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ радио приемник

Далечински управувач

Лед дисплеј

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …

Вграден акумулатор од 12 v – 4500 Ah

Димензии: 45 x 39 x 117 cm

Тежина 21 kg

Излезна моќност 2 x 50 W

PMPO 20000 W

Фрекфентен опсег 40 Hz – 20 KHz