Транспортер за домашни миленици

990.00 ден

Транспортер за домашни миленици

Шифра 4384

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Транспортер за домашни миленици со димензии 50 x 31 x 29 cm

Ги исполнува сите стандарди за меѓународен транспорт во авион, брод, воз

Изработен од квалитетна нетоксична пластика, двата дела се споени со нерѓосувачки спојки-шрафови

Доволен број на отвори за слободно движење на свеж воздух внатре во транспортерот

Достапен во сина, сива и розе боја