Држач за крпи и пешкири во бањата

320.00 ден

Држач за крпи и пешкири во бањата

Шифра 4452

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4452 Ознака:

Опис

Квалитетна изработка, можност за поставување на 5 крпи истовремено

Димензии 32 x 32 cm

Се лепи дирекно на секоја мазна површина, плочки или стакло