Паметен часовник – M12

1,190.00 ден

Паметен часовник – M12

Шифра 3782

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3782 Ознаки:

Опис

Паметен часовник – модел M12

Компактибилни апликации од Андроид и iOs

Специјални функции: Бројач на чекори, примање нотификации, мерење далечина, аларм, потсеник, социјални мрежи: Фејсфук, Твитер,

мени на повеќе јазици

Камера 3 MP

Слот за мемориска картичка

Екран на допир 1.54″

Слот за СИМ картичка