Попуст!

Паметен часовник Z36 – серија 7

Original price was: 1,990.00 ден.Current price is: 1,490.00 ден.

Паметен часовник 7 – Z36

Шифра 3420

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3420 Ознаки:

Опис

Паметен часовник – Z36 серија 7 кој преку bluetooth може да се поврзе со вашиот мобилен телефон

Примање на телефонски повици и смс пораки

Бројач на чекори, потрошени калории, измината километража и тн.

Анализа на работа на срце, број на удари во минута и сл.

Промена на позадината како сакате да ви изгледа часовникот

Вртливо копче преку кое ја регулирате јачината на звукот, поминувате низ менито и сл

Аларм

Фејсбук нотификации

Мерење на дистанца

Водоотпорен

Менување на јазици

Големина 44 мм

и уште многу други функции …