Рачно сито за брашно и шеќер

320.00 ден

Рачно сито за брашно и шеќер

Шифра 4689

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4689 Ознака:

Опис

Иноксен сад со помош на кој на лесен и едноставен начин ќе успеете да просеете брашно или шеќер

Ергономски дизајн во вид на голема чаша со вградена рачка со која ротираат пернките на долниот дел

Димензии: 16x10x9 cm

Капацитет 350 gr

Видео: https://www.youtube.com/watch?v=ADC2bqfrQw0