Цедилник за кујнски мијалник со држач за крпа

290.00 ден

Цедилник за кујнски мијалник со држач за крпа

Шифра 4354

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4354

Опис

Прилагодливиот дизајн ти овозможува да го поставиш во мијалникот за подобра организација.

Овој организатор одлично се вклопува во кујнскиот мијалник и може да се користи за организирање детергенти за миење садови, сунѓери, четки и други потреби.

По миењето на кујнскиот прибор, овој организатор може да послужи како одлична површина за сушење чисти лажици, вилушки и ножеви.

Ќе ти овозможи да го одржуваш мијалникот и кујната чисти и организирани.

Организаторот е изработен од висококвалитетна ABS пластика и е исклучително долготраен.

Должината на организаторот е прилагодлива, така што одговара на големината на мијалникот од 31 до 49,5 см.

Прилагодливиот организатор има мали отвори кои служат за одводнување. Вишокот вода ќе заврши во мијалникот, а не на подот или работната маса.

Нашиот организатор се поставува за само неколку секунди, а благодарение на прилагодливиот дизајн се вклопува во сите видови мијалници.

Димензии: 36-50 cm.