Корпа за алишта – Light-Dark

790.00 ден

Корпа за алишта – Light-Dark

Шифра 4218

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4218

Опис

Модерна и ултра практична високо квалитетна двојна корпа за веш со рачки и алуминиумска конструкција. Идеална за складирање валкани алишта, веш, итн…

Корпата има две комори со различна боја, за светли и темни алишта соодветно обележани.

Изработена од дебел квалитетен текстилен материјал, алуминиумска сталажа (која по потреба се собира, а има и рачки за лесно кревање, прекрасен дизајн, ултра практично.

Текстилните комори по потреба лесно може да се извадат и постават на алуминиумската конструкција.

Благодарение на вградените рачки без проблем ќе ја подигнете и преместите по потреба дури и кога е полна.