Силиконска заптивна лента за вода за во бања – 2м

790.00 ден

Силиконска заптивна лента за вода за во бања – 2м

Шифра 4683

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4683 Ознаки:

Опис

Флексибилна заптивна лента за спречување на истекување на вода околу туш кабина, машина за перење алишта, мијалник

Димзении 2 m должина, 5cm висина и 4 cm ширина во делот кој се лепи за подлогата

Доаѓа со самолеплива лента, а е вклучен и лепак за дополнително зацвстување за подлогата

Може да се постави во форма која вам ви одговара

Видео: https://www.youtube.com/watch?v=upYtj3IS7vg