Попуст!

Апарат за пуканки Haeger HG-9001

Original price was: 1,770.00 ден.Current price is: 1,590.00 ден.

Апарат за пуканки Haeger HG-9001

Шифра 3450

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Подгответе ги вашите омилени пуканки без да користите масло

Голем сад во кој се собираат испуканите пуканки, а и воедно служи како сад за послужување

Садот во кој се приготвуваат пуканките е од нерѓосувачки челик, а останатиот дел од високо квалитетна пластика

Моќност 1200 W