Полица на 5 нивоа

2,990.00 ден3,490.00 ден

Полица на 5 нивоа

Шифра 4699

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4699 Ознаки:

Опис

Полица со 5 дрвени рафтови и метална конструкција

Димензии: Полица 1: 160 x 60 cm, длабочина 30 cm – 2990 ден.

Димензии: Полица 2: 180 x 60 cm, длабочина 30 cm – 3490 ден.

Рафтовите се изработени од иверка со висок квалитет и со сертификати TSE, European Union EN, ISO 9001 и FSC.

Рабовите се обложени со прва класа PVC лента.

Метална конструкција која обезбедува висока цврстина и стабилност.

Пакетите ги вклучуваат сите потребни завртки и додатоци за лесна инсталација.

Производот е многу лесен за инсталирање. Позициите за инсталација се означени. Зашрафувањето зависи од вас. Можете лесно да го инсталирате со едноставни рачни алатки.

Дополнителни информации

Одберете големина

160 x 60 cm, 180 x 60 cm