Селфи стик со LCD светло и bluetooth контола

790.00 ден

Селфи стик со LCD светло и bluetooth контола

Шифра 4578

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија Ознака:

Опис

Селфи стик со вградено кружно LED светло со три нијанси на светлина

Метален држач со променлива должина до макс 110 cm и три ногари за самостојно стоење

Bluetooth копче кое се поврзува со вашиот мобилен телефон и преку кое правите фотографии

Кога е во спакувана форма има должина од 21 cm, за лесно носење во ташна

Дијаметар на светло – 16 cm