Безжичен држач – стик за фотографирање

650.00 ден

Безжичен држач – стик за фотографирање

Шифра 3687

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3687 Ознака:

Опис

Селфи стапче кое може да со постави и како фиксен држач за фотографирање

Се поврзува преку bluetooth со вашиот мобилен телефон

До 10 метри безжично поврзување

Копчето за фотографирање е независно и може да се оддели од држачот