Убодна пила – додаток за електрична дупчалка

890.00 ден

Убодна пила – додаток за електрична дупчалка

Шифра 2528

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2528

Опис

Додаток за убодна пила кој може да се постави на било која електрична дупчалка, бормашина или шрафилица со обичен футер

Модифицирајте ја електричната дупчалка во корисна алатка за сечење дрво или метал.

Лесна инсталација и голема практичност

Одличен материјал, силен и издржлив

Должина на рачката: 85 mm

Димензии на додаторок: 145 x 95 x 50 mm