Ротирачки сет со 6 тегли за зачини

590.00 ден

Ротирачки сет со 6 тегли за зачини

Шифра 4388

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4388 Ознака:

Опис

Пластичен сет со 6 тегли за зачини поставени на ротирачка решетка од 360 степени.

Зафаќа малку простор и се вклопува во секоја кујна.

Ви помага веднаш да го пронајдете зачинот што го барате!

Секоја тегла има мала лажица вградена во капакот за лесно додавање на зачини каде што сакате.

Лесен за употреба и удобен.

Големина на контејнер: 15 x 6cm.

Големина на решетката 21 x 18 см.