Секач за тесто

490.00 ден

Секач за тесто

Шифра 3751

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Секач за тесто со 4 ножа

Направен од квалитетен нерѓосувачки челик

Ергономски нелизгачки рачки