Детски тротинет

1,200.00 ден

Детски тротинет

Шифра 3478

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Детски метален тротинет со можност за преклопување

Должина 61 c, ширина 9.5 cm.

Рачките се подесуваат по висина до макс 75 cm

Кочница на задното тркало

Наменето за деца над 3 год.