Ролери Hudora Skates PRO

3,990.00 ден

Ролери Hudora Skates PRO

Шифра 4311

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4311 Ознаки:

Опис

Ролери со висок квалитет и прекрасен дизајн

Алуминиумска шасија

ПП манжетна отпорна на удари

Школка засилена со 20% фиберглас

Лиени полиуретански тркала

Високо квалитетни топчести лежиста од хром

Оптимална вентилација, систем за проверувањен на воздух

Унисекс, наменети и за машки и за женски

Достапни големини од 36 – 46

Достапни само во црна боја

Штитници за лактови, дланки и колена