Водоотпорен куфер за електричен тротинет или велосипед

1,290.00 ден

Водоотпорен куфер за електричен тротинет или велосипед

Шифра 4348

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4348 Ознаки:

Опис

Водоотпорен куфер за велосипед или електричен тротинет изработен од пластика и водоотпорно платно

За тротинетот или велосипедот се прицврстува со два каиша за рачките

Димензии:13 x 10 x 29 cm

Идеален за чување и транспорт на разни предмети како мобилен телефон, клучеви, слушалки, ракавици, очила, паричник и сл.

Модерен и уникатен дизајн