Детски тротинет со 3 тркала

870.00 ден

Детски тротинет со 3 тркала

Шифра 4347

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4347 Ознаки:

Опис

Детски тротинет наменет за возраст од 3 – 8 год

Три тркала кои му даваат поголема стабилност од обичните тротинети

Рачката се подесува по висина

Достапен во розе и сина боја