Лед светилка за фотографирање – Ring Fill Light

1,100.00 ден

Лед светилка за фотографирање – Ring Fill Light

Шифра 6032

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Лед светилка за фотографирање – Ring Fill Light

Подесување на светлината од 3000 до 5800к

Идеален за професионални шминкери, козметичари, фотографи

Се поставува на висок и преклоплив статив

Има држач за вашиот мобилен телефон или фото апарат