Светилка за фотографирање – LED heart

720.00 ден

Светилка за фотографирање – LED heart

Шифра 4339

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Лед светилка за фотографирање во форма на срце

Подесување на светлината од 3000 до 5800к

Идеален за професионални шминкери, козметичари, фотографи

Се поставува мал статив за полесно позиционирање

Има држач за вашиот мобилен телефон или фото апарат

Големина 20 cm