Ѕвездено небо – ротирачка ламба

490.00 ден

Ѕвездено небо – ротирачка ламба

Шифра 3107

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3107 Ознаки:

Опис

Ѕвездено небо – ротирачка ламба

Создава илузија на вистинско небо исполнето со ѕвезди.

Идеално ноќно светло за во детска соба.

Ротирањето може да се сопре.