Сет 4 справи за фитнес тренинг

790.00 ден

Сет 4 справи за фитнес тренинг

Шифра 4501

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4501 Ознака:

Опис

4 различни справи за фитнес тренинг за различни делови од телото

Еластична метална справа со 5 пружини за тренинг на гради и раце

Метална долга пружина за тренинг на гради

Две рачни стеги за тренинг на дланките и подлактици

Јаже за скокање