Рачно ренде – сецко

690.00 ден

Рачно ренде – сецко

Шифра 4236

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4236 Ознаки:

Опис

Оваа мелница за зеленчук има 3 сечила, од не’рѓосувачки челик, сечило за режење, грубо сечило, и сечиво за ситно расекување. Совршено е за режење компир, сирење, морков, мелење орев, и замрзнат путер.

Главниот материјал е ослободен од БПА штетни материи, канистерот е направен од нерѓосувачки челик, што е безбеден и здрав, обезбедувајќи подолг век на траење. Едноставно за чистење, само исчистете го ротирачкиот дел под млаз вода.
Нема повеќе опасни сечила. Ролери од 360 степени ја сечат храната цело време кога ја вртите рачката.