Пар крзнени стегачи за колена

590.00 ден

Пар крзнени стегачи за колена

Шифра 4514

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4514 Ознаки:

Опис

Пар стегачи за загревање на колената со внатрешно вештачко крзно

Дизајнирани да ги одржат колената топли и да ја намалат болката во ладните денови!

Овие стегачи се задолжителени за в зима – загрејте ги колената и чувствувајте се удобно и топло

Со меко, вештачко крзно во пределот на чашката , исклучително пријатни за носење

Обезбедуваат дополнителна заштита за вашите колена, ја забрзуваат циркулацијата

Особено добри за постари лица кои страдаат од остеоартритис или болки во зглобовите

Совршени за активности на отворено во студените сезони, како што се велосипедизам, возење мотоцикл, сноуборд, моторни санки, скијање, кампување, планинарење, качување, лов, трчање и сл.

Затоплувањето на зглобовите е корисно за артритис, ударни спортови како голф или тенис и за поддршка на зглобовите при одморање

Еластични – се облекуваат со навлекување, не се лизгаат лесно за да морате да ги подместувате постојано

Материјал: полиестер

Боја: црна

Универзална големина, за мажи и жени

Димензии (на еден стегач): 45 х 10cm (+16cm вештачко крзно)

Одличен подарок за вашата мајка, татко, баба, дедо… за роденден, пензионирање, празници итн.

Во оваа понуда добивате 2 стегачи